Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

 

 

Już 8 października 2017 r. na terenie lasów administrowanych przez Nadleśnictwo Mielec odbędzie się V edycja popularnej imprezy na orientację pod nazwą Zielony Mielecki Punkt Kontrolny. Organizatorami imprezy są: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół 1893 w Mielcu oraz Mielecki Klub Górski „Carpatia.”

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które prowadzone są drogą elektroniczną.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest zapoznać się z zapisami regulaminu V Mieleckiego Zielonego Punktu kontrolnego i zaakceptować jego zapisy.

 

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która weźmie na siebie całkowitą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

Regulamin V Zielonego Mieleckiego Punktu Kontrolnego znajduje się w strefie do pobrania na http://www.mielec.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/v-mielecki-zielony-punkt-kontrolny

W celu dokonania zapisu na zawody należy przesłać drogą mailową, na adres [email protected] wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w strefie do pobrania na http://www.mielec.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/v-mielecki-zielony-punkt-kontrolny

Zapisy prowadzone będą do 6 października 2017 r. do godziny 14:00.

Zapraszamy również na profil tego wydarzenia w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/298575330620201


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz