Slider

Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

VI Wielki Wyjazd na Węgry – koszty wyjazdu

UWAGA – brak miejsc w wagonach sypialnych (20 lutego 2018r. godzina 12)

Szanowni Państwo, tegoroczny VI Wielki Wyjazd na Węgry cieszy się niezwykłym powodzeniem. Z przykrością informujemy, że miejsca w wagonach sypialnych zostały wyczerpane.
Zapraszamy do skorzystania z wagonów z miejscami siedzącymi (z przedziałami, 6-osobowe, 2 klasa).

Tych którzy nie zdążyli wpłacić na wagony z miejscami sypialnianymi chcemy uprzejmie poinformować, że z naszych sześcioletnich doświadczeń wynika, że i tak nikt nie śpi.  Atmosfera w pociągu nie skłania nikogo do pójścia spać :-)

REGULAMIN VI WIELKIEGO WYJAZDU NA WĘGRY 13-16 marca 2018r:

Regulamin uzupełniony w dniu 20 lutego 2018 r.

Ważne, wpłata na konto jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl. W przelewie należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia (te dane potrzebne są dla ubezpieczyciela) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest:

a)  wpłata  na specjalne konto które w ramach Fundacji Klubów Gazety Polskiej utworzono na tę okazję:
PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

Ceny za cały wyjazd:

– miejsca siedzące – 250 zł brutto (6-osobowe, 2 klasa)

– miejsca w wagonie sypialnym – 350 zł brutto ( od 20 lutego 2018 r. – brak wolnych miejsc)

b) W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

II. Wpłata na konto  jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu i obejmuje:

– koszt przejazdu w obie strony pociągiem,
– jednodniowy pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie, oraz śniadanie (15 marca)
– kolacja 14 marca w hotelu
– przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości.
– koszt ubezpieczenia,
– broszury i drobiazgi (np. identyfikatory, buttony, smycze)

III. Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie je i wysłanie na e-mail: [email protected]gazetapolska.pl

IV. Wpłata na konto równoznaczna jest z zapoznaniem się Ogólnymi warunkami ubezpieczenia czytaj

V. Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” jest odpowiedzialna za wynajem pociągu, hoteli, przejazdu autokarami ( m.in. z pociągu do hotelu, z hotelu na uroczystości).

Fundacja nie organizuje zwiedzania Budapesztu w dniu 14 marca 2018 r. W miarę możliwości, węgierscy wolontariusze będą starali się Państwu pomóc.

Prosimy pamiętać, że podana godzina odjazdu pociągu z Budapesztu Keleti nie ulegnie zmianie i Ci wszyscy którzy z różnych przyczyn mogą spóźnić się na pociąg będą zmuszeni wrócić do Polski na własną rękę.

************************************************

Kluby „Gazety Polskiej”, tak jak w poprzednich latach, organizują Wielki Wyjazd na Węgry. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami pojedziemy specjalnym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i miejscami sypialnianymi.

Zapraszamy wszystkich Polaków i organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Prosimy powiadomić znajomych i przyjaciół.

JEDŹCIE Z NAMI!

Wyjeżdżamy 13 marca z Warszawy i pojedziemy przez Kraków, gdzie planowany jest krótki postój.

Do Budapesztu przyjedziemy 14 marca w godzinach porannych na dworzec Budapest Keleti, skąd autobusami zostaniemy przewiezieni do hoteli. Pojedziemy w grupach 50-osobowych. Każdy autokar zostanie specjalnie oznakowany, a na widocznym miejscu będzie podana nazwa hotelu do którego zostaniecie zawiezieni. O przydziale do poszczególnych hoteli zostaniecie Państwo powiadomieni w trakcie podróży. Po całodziennym indywidualnym  zwiedzaniu Budapesztu w hotelach przewidziana jest uroczysta kolacja. Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem Viktora Orbána odbędą się 15 marca i rozpoczną przemarszem spod pomnika gen. Józefa Bema (Bem tér)  pod budynek parlamentu w Budapeszcie. Przewidziane są przemówienia przedstawicieli delegacji polskiej oraz wystąpienie red. Tomasza Sakiewicza. Późnym wieczorem udamy się w drogę powrotną do Polski.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE JEST:

Wpłata na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na tę okazję: PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

Osoby które nie podadzą kompletnych danych prosimy o uzupełnienie i natychmiastowe wysłanie na e-mail: [email protected]

Ostatecznym terminem wpłaty na WWnW jest: 7 marca 2018 r. lub do wyczerpania miejsc, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.

Proszę w miarę szybko podjąć decyzję, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a my jesteśmy zobligowani np. zapłacić „z góry” za hotele. Węgrzy organizują tzw. „marsz miliona” i już teraz wszystkie hotele są praktycznie zarezerwowane. To ważne dni dla Węgrów; w kwietniu odbędą się wybory parlamentarne, które być może zdecydują o większości konstytucyjnej dla Fideszu, a to pozwoli Węgrom zakończyć reformy zapoczątkowane w 2010 r. Proszą o nasze poparcie i je dostaną!

Dzięki naszym węgierskim przyjaciołom udało nam się zarezerwować odpowiednią ilość miejsc w hotelach.

Koszty wyjazdu:

Dzięki naszym staraniom i chcąc docenić Państwa codzienną pracę dla dobra Polski, wynegocjowaliśmy znikomą opłatę za pociąg. Koszty jakie Państwo poniosą to: pobyt w hotelu, ubezpieczenie, koszty organizacyjne i niezbędne gadżety. Niestety cena zawiera 23 % VAT, który musimy odprowadzić do urzędu podatkowego!

Ceny za cały wyjazd:

– miejsca siedzące – 250 zł brutto

– miejsca w wagonie sypialnym – 350 zł brutto

W cenie zawarty jest:

– koszt przejazdu w obie strony pociągiem,

– jednodniowy pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie, oraz śniadanie

– kolacja 14 marca w hotelu

– przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości.

– koszt ubezpieczenia,

– broszury i drobiazgi (np. identyfikatory, buttony, smycze) z którymi będziecie mogli podzielić się z przyjaciółmi z Węgier.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Proszę nie zapomnieć o polskich flagach.

Nowe informacje dostępne są na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl. Kontakt telefoniczny w sprawach WWnW, tel.  519 598 504 lub 505 038 217
Pytania i oferty pomocy: [email protected]


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider