W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default

Z ognia, wody i snu – wystawa malarstwa, grafiki


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

„Z ognia, wody i snu” to tytuł wystawy malarstwa, grafiki i ilustracji Natalii Talarek-Oswald prezentowanej od 28 czerwca do 1 września br. w Galerii ESCEK Domu Kultury SCK.
Natalia Talarek-Oswald pochodzi z Mielca, jest absolwentką Wydział Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Była na stypendium Socrates Erasmus w Accademii di Belle Arti di Catania we Włoszech (2007-08), pracowała jako asystentka w pracowni litografii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (2009-10), ukończyła kurs ilustracji książek dla dzieci w Bolonii. Pracowała w wydawnictwie jako grafik, ilustrator i projektant książek (2010-12), od 2012 r. prowadzi Tęczówka Studio – pracownię warsztatową i ilustratorską, która zajmuje się organizacją i prowadzeniem warsztatów plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Studio współpracuje z instytucjami kultury, bibliotekami, szkołami. Natalia Talarek-Oswald stworzyła ilustracje do podręcznika internetowego Włącz Polskę dla Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, prowadziła też warsztaty graficzne w Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie.
Malarstwo Natalii Talarek-Oswald to przede wszystkim pastele. Autorka inspiruje się literaturą, poezją, własnymi przeżyciami wprowadzając odbiorców w niejednoznaczny, oniryczny świat. Prezentowała swoją twórczość na wielu wystawach indywidualnych, w tym w 2009 roku w Galerii ESCEK w Domu Kultury SCK, jak i zbiorowych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rodzinny Plener Malarski

Wiadomości Mielec

Weekend pełen atrakcji na Rynku! 

Wiadomości Mielec

Kino Letnie w Pałacyku Oborskich

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa