21 lipca 2019 (niedziela) - 4:53
Slider
Image default

Zakończenie Lata Piknikiem na Tuszowskim Lotnisku


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Impreza rozpocznie się o godz. 12. na tuszowskim lądowisku atrakcjami lotniczymi o które zadbają członkowie Aeroklubu im. Bogusława Bodka Mrozka, będą lądować na tuszowskim lądowisku motolotnie, paralotnie przyleci też wiatrakowiec będzie naprawdę niezwykle lotniczo w Tuszowie.

Od godz. 15.00 zaplanowano blok zabaw nie tylko dla dzieci: będą to gry i zabawy z chustą klanzy, strefa fitness, kącik plastyczny dla najmłodszych, malowanie buziek oraz występy solistów oraz dziecięcych zespołów Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem. Będzie też smakowity poczęstunek niespodzianka.

O godz. 17 przewidziano konkursy dla publiczności a od godz. 18. rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem PLUS.
Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych w formie dmuchańców.
Pieczoną karkówką i kiełbaską z grilla będzie częstował serwis Bumerang.

W czasie festynu będą zbierane pieniądze na zakup wózka inwalidzkiego dla Joli chorej na stwardnienie rozsiane. Pani Jola od wielu lat choruje na stwardnienie rozsiane stan jej zdrowia ciągle się pogarsza, choroba postępuje i prowadzi do licznych powikłań. Pani Jola już nie może na własnych nogach wyjść z domu choroba nie pozwala jej na normalne funkcjonowanie, wykonywanie prostych codziennych czynności.
Dzięki naszej akcji może uda się pomóc pani Joli i zakupić dla niej wózek inwalidzki, który pozwoli jej na bezpieczne wyjście z domu i niemal normalnie funkcjonowanie w społeczeństwie, da jej poczucie większej życiowej samodzielności i niezależności.
Od 16 września do 11 listopada br. trwać będzie akcja „Pomagamy Joli” Społecznego Komitetu w Tuszowie Narodowym. Akcję będą mogli wesprzeć uczestnicy pikniku na tuszowskim lądowisku
Zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia i zachęcamy do pomocy na rzecz chorej Joli.

W imieniu organizatorów
Mariola Pelic 
dyrektor GOK Grochowe

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: