25 czerwca 2019 (wtorek) - 6:23
Slider
Image default

Zjazd na byle czym AKTUALIZACJA!


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

AKTUALIZACJA!

Paweł Adamowicz zostanie pochowany w sobotę – zdecydowała rodzina tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Prezydent Andrzej Duda ogłosił żałobę narodową w dniu pogrzebu prezydenta Gdańska.

W związku z zaistniałą sytuacją „Zjazd na byle czym” przekładamy na początek lutego. Znaczenie będą też mieć warunki pogodowe i ilość śniegu, ale jesteśmy przekonani, że uda nam się zorganizować zabawę dla dzieci.

 

ZJAZD NA BYLE CZYM… przerób sanki na bolida i załóż strój spider-mana, dziecinnie proste… to nowa propozycja aktywnego spędzenia czasu dla dzieci z naszego miasta.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu kontynuując zapoczątkowaną w 2017 roku zabawę na torze saneczkowym wraz z Miastem Mielec oraz Studiem Wizualnym Damiana Gąsiewskiego zapraszają na zimowe szaleństwo dla najmłodszych, które odbędzie się 19 stycznia w sobotę na Górce Cyranowskiej. Areną zabawy będzie tor saneczkowy w samym centrum parku.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Husqvarna Group z fabryką w Mielcu oraz Producent suplementów diety AvetPharma. Dzięki Organizatorom, Partnerom i wsparciu Stowarzyszenia Kibice Razem Stal Mielec, Producenta klocków Cobi, Projekt Zdrowie, Artemis Fitness Club oraz ErgoHestia Oddział Grupy Jerzy Wąs dzieci mogą liczyć na gorącą czekoladę, batoniki regeneracyjne, pamiątkowe okolicznościowe przypinki, mini zestawy klocków Cobi, a wszystko to przy świetnej muzyce.

Nagrodzimy również najciekawsze oryginalne przebrania i pomysłowe sposoby na pokonanie toru saneczkowego. Nie traćcie czasu i przygotujcie się dobrze :

W razie, gdyby pogoda spłatała nam figla, a śnieg stopniał, nie martwcie się, znajdziemy inny dogodny termin. Im więcej śniegu tym lepsza zabawa :)

Zapraszamy!

Slider

Zobacz też...

Wczytuję...
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: