W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wydział Komunikacji ma kolejkę elektroniczną

Zachęcamy mieszkańców powiatu mieleckiego do skorzystania z elektronicznej rezerwacji kolejki do Wydziału Komunikacji. Ilość biletów została znacznie zwiększona.

Rejestracji do kolejki można dokonać elektronicznie poprzez stronę http://www.kolejka.powiat-mielecki.pl W ostatnim czasie strona została zaktualizowana. Oprócz zwiększonej ilości biletów, zostały pogrupowane również usługi z których Państwo mogą skorzystać w Wydziale Komunikacji. To pierwszy etap usprawnień jaki czeka wspomniany wydział. Wkrótce zostaną zaktulizowane wszystkie wnioski oraz karty usług. Informacje będą przedstawione przejżyście, tak, aby osoba korzystająca po raz pierwszy z usług Wydziału Komunikacji mogła bez problemu przejść całą procedurę załatwienia swojej sprawy.

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Mielcu pojawiły się dodatkowe banery z przekierowaniem do elektronicznej rezerwacji kolejki w Wydziale Komunikacji. Zachęcamy do korzystania z tej formy usługi, również w wersji mobilnej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa