W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wyjątkowy jubileusz w Gminie Padew Narodowa

W dniu 28 maja 2021 r. piękny Jubileusz swoich setnych urodzin obchodziła mieszkanka wsi Rożniaty Pani Anna Czerkies. To już druga w tym roku mieszkanka gminy, która świętuje stulecie.

W tym niezwykłym i pięknym wydarzeniu towarzyszyła Jubilatce najbliższa rodzina oraz przedstawiciele władz samorządowych Gminy Padew Narodowa w osobach: Roberta Pluty – Wójta Gminy, Janusza Bika – Przewodniczącego Rady Gminy, Małgorzaty Brożyny – Sekretarza Gminy, Joanny Skopińskiej-Mycek – Skarbnika Gminy, Renaty Durdy – Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Marii Król – Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej i Adama Kopały – sołtysa wsi Rożniaty. 

Szanowna Jubilatka otrzymała list gratulacyjny, kwiaty i życzenia zdrowia, siły
i pogody ducha za na najbliższe lata.

„Sto lat to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do  osiągnięcia. To czas, w którym można zgromadzić mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile szczęścia, wzruszeń, czasem smutku. Pani dane było przeżyć całe stulecie naszej polskiej i lokalnej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla młodych pokoleń. Pani wiek jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem i zasługuje na szczególne gratulacje i uznanie. Życiowa mądrość i doświadczenie osób starszych to wartości niezwykłe, a świadectwo ich życia to dar, który powinniśmy pielęgnować”  – powiedział Wójt Gminy Robert Pluta.

Na ręce Rodziny Wójt przekazał podziękowania za trud, troskę, opiekę i miłość  jaką na co dzień otaczają Jubilatkę.

Serdecznie gratulujemy Pani Annie i życzymy kolejnych stu lat życia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa