W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wykonaj badanie i odbierz kosmetyki!

Fundacja SOS Życie zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne a także na bezpłatne badania cytologiczne w wieku 25-59 lat.

Co druga kobieta, która zarejestruje się, przyjdzie 8 marca  i wykona profilaktyczną mammografię otrzyma zestaw kosmetyków.

Wystarczy zarejestrować się na darmowe badanie i uzgodnić dogodny dla termin. Nasz telefon 17 582 40 60 jest czynny od godz. 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

Czekamy na panie. W fundacji będzie też można dostać materiały edukacyjne oraz poczytać o zdrowym stylu życia. Dla chętnych odbędzie się nauka samobadania piersi.

Rak piersi nie boli, nie daje żadnych widocznych objawów, a skutki zbyt późno wykrytej choroby są groźne dla życia i zdrowia. Dlatego już dziś zachęcamy panie do zadbania o siebie i wykonania bezpłatnej profilaktycznej mammografii i cytologii.

Rak piersi wśród wszystkich nowotworów jest największym zabójcą kobiet. Dlatego zachęcamy kobiety do odpowiedzialnej decyzji, która może mieć wpływ na zdrowie. Przypominamy także, że choroba, gdy się pojawi, ma wpływ także na życie bliskich.

Ośrodek Fundacji SOS Życie mieści się przy ul. Tańskiego 2 na II piętrze przychodni.

Łucja Bielec

fot.Obywatelski Mielec

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa