W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Wyniki ankiety w sprawie strzelania w Nowy Rok -Zdania są podzielone

Świat idzie z postępem do przodu i zamiast samochodów benzynowych wprowadza się elektryczne, zamiast ogrzewania węglowego gazowe, a pokazy pirotechniczne zamienia na laserowe, więc dla tych co są za – po co wam komórki?

A strzelanie z petard powinno być zakazane, bo strzelają o każdej porze, nie tylko w sylwestra. Taką mają prymitywną zabawę, ale do wojska nie pójdą, bo boją się huku karabinu.

Przecież tradycyjne budki telefoniczne i stacjonarne wystarczą. Jestem Przeciw, a zarazem Za postępem, czyli niech będą pokazy, ale laserowe!!! Czy któryś z tych, co są „Za” widział kiedyś takie pokazy?

”Wiewiórka”

Wyniki naszej ankiety:

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

2 komentarze

Rafał 3 stycznia 2019 (czwartek) at 20:40

Co za beznadziejny artykuł.
Argumenty w nim przedstawione są żenujące i śmieszne.
Jak to głosił klasyk „nie będzie niczego”

Odpowiedz
Mariusz 3 stycznia 2019 (czwartek) at 22:11

Może i to spoko chociaż ja prędzej przekonał bym ludzi aby strzelać o północy kilka czy kilkanaście minut i to wszystko a nie dwa trzy dni przed sylwestrem i dwa trzy dni po sylwestrze, fakt faktem przedstawione argumenty są słabe. Ale kolejna sprawa skoro huk petard przeszkadza bo pieski itd to co jeśli chodzi o Burze czyli inaczej wyładowania czy jak to tam się fachowo mówi również powstaje huk hałas i też pieski się boją wycofajmy też burze z świata albo wycofujemy wszystko co hałasuje albo nic

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa