W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Wyniki konkursu „…przez ciebie wszystko” [FOTO]

W jubileuszowym konkursie parafii pw Ducha Św. na osiedlu Lotników pt. „…przez Ciebie wszystko” wzięło udział 176 osób. Uczestnikami konkursu byli także dorośli.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów spośród pięciu różnych kategorii konkursowych (fotograficzna, plastyczna, przestrzenna, literacka oraz multimedialna).

I KATEGORIA: Fotografia

I miejsce – Seweryn Walas kl. II, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
II miejsce – Emilia Kuźniar kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego
III miejsce – Piotr Błażejewski kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego
Wyróżnienie – Martyna Pietruszka kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego

II KATEGORIA: Plastyczna

a) LICEUM

I miejsce – Oliwia Gruszecka kl. II, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
II miejsce – Oliwia Murdza kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego
III miejsce – Weronika Śliwińska kl. II, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu

Wyróżnienia: Natalia Burzyńska kl. II Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego,  Aleksandra Cabaj kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego, Julia Grzelak kl. II, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu

b) Klasy 7-8

I miejsce – Kaja Dudek kl VII Szkoła Podstawowa nr 8
II miejsce – Julia Piękoś  kl. VII Szkoła Podstawowa nr 8
III miejsce – Patrycja Gazda  kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 8

Wyróżnienie: Kinga Hyjek  kl.VII Szkola Podstawowa nr 8

c) Klasy 4-6

I miejsce – Kinga Uzar kl. IVa, Szkoła Podstawowa nr 8
II miejsce – Zuzanna Rząsa kl. IVc, Szkoła Podstawowa nr 8
III miejsce – Emilia Blicharz kl. Va, Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

Wyróżnienia: Emil Wąż – kl. Va, Szkoła Podstawowa nr 9, Robak Szymon – kl. VIb, Szkoła Podstawowa nr 8

d) Klasy 1-3 

I miejsce – Maria Gurbała kl. III, Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach
II miejsce – Laura Duliban kl. II, Szkoła Podstawowa nr 8
III miejsce – Karolina Krempa kl. IIa, Szkoła Podstawowa nr 9

Wyróżnienia: Dominika Pszeniczna kl. IIa, Szkoła Podstawowa nr 8, Marta Wiech  kl. IIb, Szkoła Podstawowa nr 8

III KATEGORIA PLASTYCZNA/ PRACE PRZESTRZENNE

I miejsce – Magdalena Sola-Kotwica
II miejsce – Mikołaj Mrozik kl. IIa, Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce – Patrycja Kurtyka kl. IIa, Szkoła Podstawowa nr 9

NAGRODA SPECJALNA:

1. Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Katolicki Ośrodku Kultury Tchnienie w Mielcu pod opieką s. Marty Poświatowskiej
2. Klasa IIc integracyjna w Szkole Podstawowej nr 8

IV KATEGORIA LITERACKA:

1. LITERACKA/WIERSZ

Szkoła Podstawowa
Izabela Grudnik kl. VIa, Szkoła Podstawowa nr 9

Liceum
Nadia Radoń kl. IIs, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego
Maja Kilian  kl. II, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu

Dorośli
Małgorzata Michoń
Aleksandra Róg

2. LITERACKA/MODLITWY POETYCKIE DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Burzyńska Natalia i Dominika Salach kl. II, Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego
Karolina Woźniak i Małgorzata Miłoś
Weronika Wiktor i Ewa Miąso kl. IIb, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
Jakub Maciaszek kl. IIb, V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu

V KATEGORIA: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

I miejsce – Emil Wajda
II miejsce – Aleksandra Szumilas
III miejsce – Jagoda Pomykała

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa