W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Wyniki z egzaminu ósmoklasistów

Prezentujemy tegoroczne wyniki z egzaminu ósmoklasistów uczęszczających do szkół prowadzonych przez Gminę Miejską Mielec.

Osiem szkół podstawowych (z wyłączeniem SP 7 i SP 8, które w tym roku nie miały klas ósmych) osiągnęło imponujące rezultaty, przewyższając średnie wyniki krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne, wliczając również szkoły niepubliczne.

Średni wynik z egzaminu z języka polskiego wyniósł 68,62%, z matematyki 64,5%, a z języka angielskiego aż 79,62%. Te rezultaty plasują naszych uczniów na poziomie VII stanina, co jest klasyfikowane jako wysoki poziom zdawalności. Warto zaznaczyć, że tak znakomite wyniki świadczą nie tylko o wytrwałej pracy i zaangażowaniu samych uczniów, ale także o wysokim poziomie nauczania i profesjonalizmie naszych nauczycieli.

Te osiągnięcia są efektem wielu lat ciężkiej pracy, zarówno ze strony uczniów, jak i kadry pedagogicznej. Systematyczne przygotowania, dodatkowe zajęcia oraz indywidualne podejście do każdego ucznia zaowocowały wynikami, z których możemy być dumni.

Serdeczne gratulacje składamy wszystkim uczniom za ich wytrwałość, pracowitość i osiągnięte wyniki. Szczególne podziękowania kierujemy również do nauczycieli, których zaangażowanie i pasja w przekazywaniu wiedzy przyniosły tak spektakularne efekty.

Niech te sukcesy będą motywacją do dalszej nauki i rozwijania swoich umiejętności. Życzymy wszystkim uczniom powodzenia w dalszej edukacji oraz wielu kolejnych sukcesów!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa