W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek drogowy na autostradzie z udziałem mielczanki

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w niedziele na autostradzie w Woli Wielkiej. Kierująca volkswagenem golfem podczas wyprzedzania autokaru straciła panowanie nad pojazdem i dachowała.

Do szpitala trafiła kierująca osobówką. Do wypadku doszło w niedzielę około godz 18, na autostradzie w Woli Wielkiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 31-letnia kobieta, kierująca volkswagenem golfem, nie zachowała ostrożności podczas wyprzedzania i uderzyła w autokar, a następnie w bariery ochronne. W wyniku zderzenia pojazdów, volkswagen koziołkował. Wskutek doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono kierującą volkswagenem, mieszkankę Mielca. Pojazdem podróżował również 29-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyźnie nic się nie stało. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Pijany przekroczył prędkość audi

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Kasia 19 lutego 2020 (środa) at 10:29

W przypadku kolizji lub wypadku, należy pamiętać, iż osobom poszkodowanym, w tym również pasażerom, którzy doznali urazu, należy się odszkodowanie oraz zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy pojazdu. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa