W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek drogowy w Pustkowie

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Pustkowie. Kierujący oplem corsą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Do szpitala trafił 17-letni pasażer. Do wypadku doszło wczoraj przed przed godz. 22, w Pustkowie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni mężczyzna, kierujący oplem, pomylił gaz z hamulcem, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Wskutek uderzenia obrażeń doznał jeden z trzech pasażerów, 17-letni mieszkaniec Krosna.

Poszkodowanego przewieziono do rzeszowskiego szpitala, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Kierujący oplem, 19-letni mieszkaniec Mielca oraz pozostali pasażerowie nie ucierpieli w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Kasia 4 marca 2020 (środa) at 11:05

Polecam poszkodowanym w wypadku, w tym również pasażerom, którzy doznali obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa