W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego na drodze powiatowej Przecław- Radomyśl Wielki

W dniu 18.04.2017r o godzinie 7.50 oficer dyżurny pełniący służbę na Stanowisku Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu przyjął zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego na drodze powiatowej Przecław-Radomyśl Wielki.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy PSP Mielec oraz OSP KSRG Przecław. Nasza jednostka wyjechała samochodem GBA 2.5/16 Mercedes Atego w obsadzie 4 ratowników. Na miejscu zdarzenia była już karetka pogotowia zaraz za nią pojawili się strażacy z Przecławia oraz PSP Mielec.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi z nieznanych przyczyn uderzył w słupa po czym wpadł do rowy, kierowca został uwięziony w samochodzie. Kierującemu samochodem został założony kołnierz ortopedyczny na odcinek szyjny po czym strażacy przy pomocy deski ortopedycznej wyciągnęli kierowcę z pojazdu, następnie zespół medyczny zabrał kierowcę na badania do szpitala. Działania jednostek trwały 50 min.

OSP Przecław

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Nowa sala gimnastyczna dla II Liceum Ogólnokształcącego

Wiadomości Mielec

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa