W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wypadek śmiertelny w Ostrowach Tuszowskich

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w przedwczoraj w Ostrowach Tuszowskich. Kierujący oplem potrącił mężczyznę, który wszedł na jezdnię. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł.

Kierowca opla był trzeźwy. Do zdarzenia doszło w przedwczoraj około godz. 19.30 w Ostrowach Tuszowskich na drodze relacji Przyłęk – Komorów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla astry, 58-letni mieszkaniec gminy Cmolas, jadąc w kierunku Komorowa, potracił pieszego, który prawdopodobnie zatoczył się z chodnika wprost pod nadjeżdżający pojazd.

W wyniku zdarzenia, pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy, 55-letni mieszkaniec gminy Cmolas, zmarł. Wykonane w szpitalu badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy był nietrzeźwy, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa