W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wypadek w Majdanie Królewskim

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na krajowej „dziewiątce” w Majdanie Królewskim. W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym, ranna została 28-letnia pasażerka hondy. Pozostali uczestnicy zdarzenia, w tym 2-letnie dziecko, nie odnieśli obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w Majdanie Królewskim przy ul. Rynek, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z przyczepą, 63-letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego, najechał na tył osobowej hondy, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić przechodzącego przez jezdnię pieszego.

W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka hondy, 28-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego. Pozostali uczestnicy zdarzenia – kierowca ciężarówki, 52-letnie mieszkanka powiatu kolbuszowskiego kierująca hondą oraz 2-letnie dziecko – nie odnieśli obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca, gdzie doszło do wypadku oraz uczestniczących pojazdów. Trwa wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa