W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek w Niwiskach [FOTO]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Niwiskach. 28-letni kierowca renault oraz 19-pasażer tego pojazdu trafili do szpitala, po tym jak samochód, którym podróżowali zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Obydwaj byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 20.30 w Niwiskach, na drodze powiatowej relacji Niwiska – Tuszyma. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna, 28-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Kierowca wraz z podróżującym z nim 19-letnim mieszkańcem powiatu kolbuszowskiego z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa