W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek w Trześni

18-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, kierująca samochodem osobowym, trafiła do szpitala, po zderzeniu z ciężarówką. Na szczęście odniesione obrażenia nie zagrażają jej życiu. Wraz ze zbliżającą się porą jesienną, mogą pogarszać się warunki na drogach. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 9.30 w Trześni, na odcinku drogi powiatowej relacji Kolbuszowa – Niwiska. Z ustaleń policjantów wynika, że 18-letnia mieszkanka gminy Niwiska, kierująca volkswagenem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Mercedes.

W wyniku zdarzenia obydwa pojazdy znalazły się w przydrożnych rowach.18-letnia kobieta z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. 39-letni kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowanie zdarzenia policjanci ukarali mandatem 18-latkę.

Droga powiatowa relacji Kolbuszowa – Niwiska jest zablokowana w związku z przeładunkiem i wyciąganiem samochodu ciężarowego. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16. Policjanci kierują na objazdy.

Zbliżająca się pora jesienna może wpływać na pogorszenie warunków na drogach. Częstsze opady,spadki temperatur,szybciej zapadający zmrok z pewnością wpływają na bezpieczeństwo na drogach. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i ostrożność.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa