W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek w Weryni

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Weryni. W wyniku zderzenia volkswagena transportera z audi, do szpitala trafili kierujący obydwoma pojazdami oraz pasażerka audi.

Kierowcy byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 15, na drodze wojewódzkiej nr 875 w Weryni. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transporterem, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się w kierunku Kolbuszowej audi.

W wyniku zderzenia kierująca audi, 28-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego oraz jadąca z nią 64-letnia pasażerka, zostały przetransportowane do szpitala. Do szpitala trafił również kierowca volkswagena. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pracowali kolbuszowscy policjanci.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa