W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek w Widełce

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło przedwczoraj w Widełce.

W wyniku zderzenia iveco z ciągnikiem siodłowym, ranny został kierowca samochodu dostawczego. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godz. 16 w Widełce, na drodze krajowej relacji Mielec – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym iveco włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa 34-letniemu mieszkańcowi powiatu tarnobrzeskiego, który kierował ciągnikiem siodłowym man wraz z naczepą. W wyniku zdarzenia 25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował samochodem dostawczym został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowa śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na  tym odcinku.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa