W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Wolności z ul. Lwowską w Mielcu. Kierujący pojazdem marki Seat potrącił rowerzystkę.

W wyniku zdarzenia, do szpitala trafiła 17-latka, która kierowała jednośladem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Wolności z ul. Lwowską w Mielcu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący ul. Wolności 60-letni kierujący seatem wykonując manewr skrętu w ul. Lwowską, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 17-letniej kierującej jednośladem.

Ranna nastolatka trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze. Ci pierwsi powinni podczas zbliżania się do przejść i przejazdów rowerowych zachować szczególną ostrożność i zdecydowanie zmniejszyć prędkość. Natomiast rowerzyści, w trosce o własne bezpieczeństwo, powinni pamiętać, że podczas przejeżdżania przez jezdnię po wyznaczonym przejeździe obowiązani są stosować zasadę szczególnej ostrożności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa