W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty w Piątkowcu [AKTUALIZACJA]

Dziś po godzinie 16 w Piątkowcu doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Jadący od strony Tarnowa bus zderzył się z jadącym od strony Mielca 35- letnim motocyklistą, który z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala, jednak w wyniku obrażeń zmarł.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Po godz. 16, dyżurny mieleckiej Policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu busa z motocyklem. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Honda, chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Renault Trafic. W wyniku zdarzenia ranny został 37-letni motocyklista, który został przewieziony karetką pogotowia do mieleckiego szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem zmarł.

Na miejscu wypadku drogowego, przez kilka godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Policjanci wykonali dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Fot: Grupa fb Uwaga Policja Mielec (Okolice)

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa