W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem motorowerzystki

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj po godz. 20 w miejscowości Janowiec, w gminie Radomyśl Wielki.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 984, w rejonie stacji paliw. W zderzeniu dwóch pojazdów, ucierpiała kierująca motorowerem.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 20, na drodze wojewódzkiej nr 984 w miejscowości Janoweiec w gminie Radomyśl Wielki.

Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem osobowym marki Renault, jadąc od strony Tarnowa w kierunku Mielca, na wysokości stacji paliw, zauważył włączającą się do ruchu motorowerzystkę, która kolejno poruszaała się tym samym pasem ruchu. Po dojechaniu do motoroweru, kierujący Renault podłął manewr wyprzedzania. W tym samym momencie kierująca motorowerem rozpocząła manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów.

30-letnia kierująca skuterem, w chwili zdarzenia nie miała założonego kasku ochronnego. Kobieta została ranna i trafiła do szpitala.  Kierujący samochodem i jego pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa