W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego i motoroweru, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Padew Narodowa.

W wyniku tego zdarzenia i odniesionych obrażeń kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Dzisiaj, po godz. 12.00 dyżurny mieleckiej jednostki został poinformowany o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu ciężarowego oraz motoroweru, do którego doszło na ul. Ludwiki Uzar-Krysiakowej w Padwi Narodowej.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, jechał w tym samym kierunku co kierujący motorowerem marki Romet. W chwili, gdy kierujący scanią podjął manewr wyprzedzania jednośladu, kierujący motorowerem zaczął skręcać w lewo na posesję.

W wyniku zdarzenia ranny został 55-letni kierujący motorowerem, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości uczestników wypadku wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną, które pomogą w ustaleniu dokładnego przebiegu i okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa