W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem rowerzystki

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na ul. Sienkiewicza w Mielcu. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy, do szpitala trafiła 57-letnia rowerzystka.

Policjanci apelują o ostrożność!

W czwartek przed godz. 17 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty na ul. Sienkiewicza w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący fordem, dojeżdżając do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu, potrącił jadącą na rowerze 57-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia z obrażeniami do szpitala trafiła kierująca jednośladem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że rowerzyści jak i piesi w konfrontacji z samochodem są praktycznie bezbronni. Dlatego prowadząc samochód, zwracajmy szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienie czy łamanie przepisów ruchu drogowego mogą doprowadzić do tragedii. Stróże prawa apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa