W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wyremontowana ulica Kilińskiego w pełni przejezdna

Zakończył się trzeci etap prac przy remoncie ul. Kilińskiego realizowany przez Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu. Droga jest już w pełni przejezdna.

Rozpoczęty w okresie wakacyjnym remont nawierzchni przy ul. Kilińskiego objął łącznie trzy odcinki. Najpierw zrealizowany został ten prowadzący od Rynku do Ronda Żołnierzy Wyklętych, następnie fragment drogi od ronda do skrzyżowania z ul. Warszawską. W ostatnich dniach finiszu dobiegły z kolei prace na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Warszawską a skrzyżowaniem z al. Ducha Świętego.

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu w obrębie ul. Kilińskiego przez najbliższe dni prowadzone będą jeszcze drobne prace porządkowe. Nie ograniczą one jednak ruchu samochodowego – ten w rejonie ul. Kilińskiego odbywa się już bez żadnych zakłóceń.

Inwestycję zrealizowało konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp.k. oraz Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. ze Staszowa.

Koszt realizacji wszystkich trzech etapów inwestycji to 957 567,89 zł.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa