W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

Wyrównany stan rywalizacji Mielca z Tarnowem w siatkówce kobiet [FOTO, VIDEO]

W sobotę i niedzielę zagrają siatkarki, gdzie zmierzą się z zespołem z Tarnowa. Finał fazy play-off przenosi się na mielecki parkiet (Sala SP nr 3 w Mielec).

Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów oraz ITA TOOLS Stal Mielec to drużyny zgłaszające akces do gry w TAURON Lidze. Po dwumeczu w Tarnowie stan rywalizacji 1:1. Gra toczy się do 3 wygranych spotkań.

W ostatnim finałowym meczu I ligi kobiet ITA TOOLS Stal Mielec wygrała z drużyną z Tarnowa 3:0. Podopieczne trenera Mirosława Zawieracza pokazały niespodziewanie rywalkom gdzie ich miejsce.

Mielczanki przystąpiły do meczu bardzo mocno skoncentrowane i zmobilizowane. Główną siła Stali okazała się Julita Molenda wybrana MPV meczu. To był jej dzień i widać było, że koncentracja na najwyższym poziomie drużyny to głównie jej zasługa.

Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów – ITA TOOLS Stal Mielec 0:3
(9:25, 23:25, 23:25)

MVP: Julita Molenda

Składy zespołów:
PWSZ: Wawrzyniak, Szabo (11), Gancarz (2), Ponikowska (7), Kowalska (8), Świstek (9), Pawłowska (libero) oraz Kukulska (2), Cur-Słomka (5), Szczygieł-Głód i Ociepa (2)
Stal: Gawlak (13), Stroiwąs (8), Molenda (10), Mras (1), Bryda (7), Szczygioł (17), Samul (libero) oraz Hnatyszyn

Fot: Tomasz Kaźmiersk

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa