W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Galerie

Wystawa i warsztaty na Dzień Papieski [FOTO]

Na tegoroczny Dzień Papieski SCK zaplanował kilka wydarzeń: koncert, wystawę, film i warsztaty. W niedzielę można było słuchać piosenek ulubionych przez świętego Jana Pawła II w kościele pw. MBNP, a od wtorku (15 października) w Centrum Wystawienniczym można oglądać wystawę rzeźby Jana Pałacza pt. „Święci w drewnie”.

Dziękujemy artyście, który udostępnił nam swoje wspaniałe rzeźby. Słowa uznania dla tych, którzy odwiedzili wystawę (niektórzy przyjechali spoza Mielca, jak np. młodzież ze szkół z Jaślan i Czajkowej – na zdjęciach).

Kolejnym wydarzeniem związanym z Dniem Papieskim były warsztaty plastyczne dla dzieci pt. „Wizerunki świętych w kulturze chrześcijańskiej”. Małgorzata Zając-Waga wspomogła przedszkolaków w tworzeniu obrazków, z których najlepsze będzie można obejrzeć już w niedzielę, 20 października w Centrum Wystawienniczym Domu Kultury od godz. 15 do 18.

Zapraszamy!


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa