W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

XI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starost [FOTO]

Policja z Mielca zajęła pierwsze miejsce w XI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego. Kolejne miejsca na podium należały do Kirchhoff Polska i drużyny Prawników.

XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty odbył się w sobotę, 4 lutego, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. W rozgrywkach grupowych zmierzyło się ze sobą łącznie dziewięć drużyn: KIRCHHOFF , Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, US Army, Pogotowie Ratunkowe w Mielcu, PZL Mielec, Prawnicy, Państwowa Straż Pożarna w Mielcu, Starostwo Powiatowe w Mielcu i AUTOPART Mielec.

Na zawodach obecni byli przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka, Wicestarosty Powiatu Mieleckiego Andrzeja Bryły oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego Marka Paprockiego. Wspólnie z Prezesem Kirchhoff Automotiv w Mielcu Januszem Soboniem, Prezesem Sądu Rejonowego w Mielcu Grzegorzem Królem, Zastępcom Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu Markiem Gawlakiem, Komendantem Powiatowej Policji w Mielcu Tomaszem Grazdą oraz Wiceprezesem Zarządu Autopart Mielec Janem Dróżdż kibicowali swoim drużynom podczas całodziennych zawodów, wręczając na zakończeniu puchary oraz wyróżnienia.

Mecze finałowe nie przyniosły rozstrzygnięć w regulaminowym czasie gry, potrzebne były serie rzutów karnych. W wielkim finale Policja z Mielca pokonała zespół Kirchhoff Polska. Natomiast w meczu o 3 miejsce lepsi okazali się Prawnicy z Mielca pokonując drużynę PZL Mielec.

Oprócz pucharów za zasługi drużynowe, tradycyjnie wręczono także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Piotra Manijaka, najlepszym strzelcem został – Wojciech Soboń. Natomiast Stanisław Jeż został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulujemy!

Turniej był współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, KIRCHHOFF Polska, PZL Mielec i AUTOPART.

Wyniki końcowe:

1. Policja
2. Kirchhoff Polska
3. Prawnicy
4. PZL Mielec
5. Pogotowie Ratunkowe
6. Starostwo Powiatowe
7. Straż Pożarna
8. US Army
9. Autopart

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa