W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

XXII. Międzynarodowy zlot motocykli Steel Horses Meeting!

Od ponad dwudziestu lat ostatnie dni sierpnia jednoznacznie kojarzą się nam z dużymi imprezami zrzeszającymi tysiące motocyklistów. Początkowo odbywały się one w Myślcu koło Nowego Sącza – od 1995 roku do 2000r., kiedy to miejscem spotkań stała się Zdynia koło Gorlic.

 

Od trzech edycji lokalizacja stała się jeszcze bardziej malownicza i swojska, bo jest nią Stadnina Koni Huculskich w Regietowie.

Właśnie w tym miejscu, w dniach 19-21. sierpnia 2016r., zjadą się stalowe rumaki z całej Europy, aby stworzyć klimat i imprezę którą zapamiętamy na długo!

Organizatorem zlotu jest klub Steel Roses MC Poland, który na motocyklowej mapie Polski istnieje już prawie od ćwierćwiecza, a w tym roku zaplanował dla swoich gości następujące atrakcje :
– koncert bułgarskiego zespołu Krossfire
– wiele konkursów z nagrodami dla uczestników
– parada motocykli do Wysowej
– pokaz sztucznych ogni
– Taniec ognia
– konkurencje zręcznościowe dla motocyklistów, oraz…
– występ Gwiazdy Zlotu – zespołu Oddział Zamknięty!

Dobra zabawa gwarantowana, dlatego zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko, już 19. sierpnia na teren Ośrodka „Stadnina koni Huculskich Gładyszów” w Regietowie na wspólną zabawę, którą zakończymy dopiero w niedzielę!
Wszystkie szczegóły na plakatach i ulotkach, stronie www.steelrosesmcpoland.pl, stronie wydarzenia na Facebooku : https://www.facebook.com/events/1062990893794828/, oraz na Fanpage :https://www.facebook.com/Steel-Roses-MC-Poland-113269138815573/

Zapraszamy!

 

 

unnamed (7)

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa