W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Z angielskim za pan brat

Na zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim odbyły się Dni Języka Angielskiego, w ramach których przeprowadzone zostały m.in. konkursy i zabawy.

50 uczniów z klas IV –VI przystąpiło do szkolnego konkursu wiedzy o historii i kulturze Wielkiej Brytanii. Wygrała Amelia Pytka. Drugie miejsce zajęły Milena Subernat i Martyna Ziobroń, a trzecie Weronika Kopacz i Kacper Gibek.

Z kolei zwyciężczynią Szkolnego Konkurs Języka Angielskiego w formie testu gramatyczno – leksykalnego została Julia Gakan. Drugie miejsce przypadło Weronice Kopacz, a trzecie Gabrieli Jankowskiej i Gabrieli Mrozowskiej.

Ponadto przez cały tydzień uczniowie własnoręcznie wykonywali i pisali kartki urodzinowe dla księcia Filipa, męża brytyjskiej królowej Elżbiety II, z okazji jego 96 urodzin. Zostały one wysłane do Londynu, do Pałacu Buckingham. W środę Z kolei uczniowie klasy IVb zaprezentowali przedstawienie w języku angielskim pt. ,,Four Seasons”.

Dni Języka Angielskiego przygotowały Barbara Żala i Małgorzata Chmura.

 

Fot. SP RWlk.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa