W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Z francuskiej Bretanii dotarł do Mielca drugi transport pomocy humanitarnej dla walczącej Ukrainy

Po pokonaniu ponad 2300 kilometrów, drugi transport pomocy humanitarnej z Bretanii dla Ukrainy dotarł przed kilkoma dniami do Mielca. Zbiórkę darów tym razem zorganizowało stowarzyszenie Association MJ pour l’enfance działające w Bretanii, którego prezesem jest Michel Jestin.

W transporcie od naszych niezawodnych francuskich przyjaciół tym razem znalazło się miejsce m.in. dla 57 łóżek szpitalnych z materacami oraz materiały medyczne i żywność.

Za kierownicą tira w drodze z Francji do Polski zasiadali francuscy wolontariusze: Raymond Cousquer i Paul-Roger Jézéquel.

We czwartek 19 maja dary zostaną dostarczone do Ukrainy za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Mielcu i organizacji ukraińskiej Legion Narodowy.

Za pomoc w organizacji i rozładowaniu darów dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej Cyranka, przedsiębiorcom z inkubatorów InTech oraz Agencji Rozwoju Regionalnego MARR SA.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa