W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Z Kobietami o Kobietach – spotkanie [FOTO]

W Restauracji MANUKA odbyło się spotkanie z cyklu „Z Kobietami o Kobietach”.

Organizatorem imprezy była poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska.

Spotkanie było z cyklu „Z Kobietami o Kobietach” to realizowany od listopada 2022 r. panią poseł projekt, którego celem jest wsparcie kobiet. Formułą wydarzenia, była luźna rozmowa, mająca na celu przedstawienie dotychczasowej aktywności i działalności zaproszonych prelegentek. Każde spotkanie to wyjątkowi
goście, indywidualne historie, różne problemy i ogromna inspiracja do działania!

Wśród zaproszonych przez Elżbietę Łukacijewską Uczestniczek dyskusji w Mielcu znalazły się:

Monika Skowrońska-Ziomek – samorządowiec, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu. Społeczniczka współpracująca i prowadząca różnego rodzaju projekty z organizacjami pozarządowymi. Prezeska podkarpackiego oddziału Stowarzyszenia „Kobiety w Centrum” i koordynatorka dwóch podkarpackich Regionalnych Akademii Liderek.

Katarzyna Starzec – właścicielka szkoły językowej EnGalaxy Studio w Mielcu. Naucza osoby z dużymi trudnościami i przygotowuje z sukcesami swoich kursantów do konkursów, stypendiów międzynarodowych i olimpiad.
Laureatka ogólnopolskiej nagrody Orły Edukacji 2022, aktywnie działająca w mieleckich NGO’s.

Klaudia Padykuła – jako 5-letnia dziewczynka rozpoczęła swoją przygodę z karate. Wielokrotnie stawała na podium mistrzostw województwa oraz mistrzostw Polski, a w wieku lat 16. została powołana do kadry narodowej, reprezentując nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jest instruktorem karate dzieci oraz dorosłych, na co dzień prowadzi zajęcia w Mieleckim Klubie Karate.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa