W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Z Legionowem na zakończenie sezonu! [VIDEO]

Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali gimnazjum nr 2 czeka nas ostatni mecz sezonu. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja będzie KPR RC Legionowo.

W tym sezonie obie ekipy spotykały się już dwukrotnie i w obu przypadkach zwyciężała drużyna prowadzona obecnie przez Roberta Lisa, który zespół z Mazowsza objął w trakcie sezonu, podobnie jak Krzysztof Lipka mielecką Stal.

To nie jedyne podobieństwo łączące piątkowych rywali, gdyż w Legionowie podobnie jak i w Mielcu kontuzje to temat numer jeden i niestety nie zmieni się to również w spotkaniu kończącym sezon, gdyż „Czeczeńcy” w dalszym ciągu będą musieli sobie radzić bez Grzegorza Barnasia, Michała Wypycha, Wiktora Kawki, Marcina Miedzińskiego i Oleksandra Kyrylenki.

Pomimo przeciwności losu „Biało-Niebiescy” w ubiegłą sobotę ponownie pokazali charakter i wolę walki triumfując na ciężkim terenie w Lubinie 31:29. Emocji nie brakowało również w pojedynku KPR-u z Piotrkowianinem, gdzie zwycięzcę meczu wyłoniły dopiero rzuty karne. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Tomka Mochockiego i spółki, a jak będzie teraz? Przekonamy się już w najbliższy piątek!

SPR Stal Mielec – KPR RC Legionowo 19.05.2016, godz. 19:00, hala gimnazjum nr 2, ul. Grunwaldzka 7, Mielec

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-D18gLGCLM4&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa