W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Z lotniska w Jasionce do Nowego Jorku i Tel Awiwu [FOTO, VIDEO]

Ruszają loty do Nowego Jorku i Tel Awiwu

12 marca 2018 pierwszy samolot LOT-u poleci z Rzeszowa bezpośrednio do Tel Awiwu, a już 30 kwietnia mieszkańcy Podkarpacia wylecą z Jasionki bezpośrednio do Newarku w stanach Zjednoczonych. – Po latach znów jest to możliwe i bardzo się z tego cieszymy. To kolejny element rozwoju naszego regionu – mówił marszałek Władysław Ortyl podczas konferencji, w czasie której PLL LOT ogłosiły rozpoczęcie bezpośrednich lotów z Rzeszowa do Nowego Jorku i Tel Awiwu.

Samoloty na nowojorskie lotnisko w Newark będą wylatywały z Rzeszowa w poniedziałki o 14.10, a lądowały w USA o 17.40 tamtejszego czasu. Wyloty z Newark będą w niedziel e o 19.25, by do Rzeszowa docierać o 10.10 w poniedziałkowe przedpołudnie. Pierwszy samolot LOT-u z Newark do stolicy Podkarpacia wyleci już 29 kwietnia.

Bezpośrednie rejsy między Rzeszowem a Newark będą obsługiwane raz w tygodniu – Boeingami 787 Dreamliner. Połączenie będzie realizowane przez cały rok.

Rusza już sprzedaż biletów w promocyjnych cenach.

wg. www.podkarpackie.pl

 

 

[youtube  https://www.youtube.com/watch?v=z42o0Zalg2o&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa