W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Z maczetą do lokalu

Dwa miesiące w areszcie spędzi 25-letni mieszkaniec gminy Borowa, który wraz z kolegą wtargnął do lokalu w centrum miasta i grożąc maczetą właścicielowi, chciał wymusić od niego pieniądze. Obaj zostali zatrzymani, a zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanym zarzuty.

Do zdarzenia doszło 1 marca br. Jak wynika z ustaleń policjantów, dwóch mężczyzn wtargnęło do lokalu w centrum miasta i grożąc maczetą, próbowali wymusić od właściciela lokalu pieniądze. Podczas zdarzenia pokrzywdzony mężczyzna został uderzony przez jednego ze sprawców pięścią w twarz.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzn. To dwaj 25-letni mieszkańcy gminy Borowa. Obaj zostali zatrzymani. Podczas przeszukań w domu podejrzanych policjanci zabezpieczyli maczetę, którą posługiwali się w czasie zdarzenia oraz narkotyki. Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić zarzuty obu sprawcom.

Toczące się postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia oraz charakter udziału w nim obu podejrzanych. Wobec jednego z 25-latków sąd zastosował tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Mężczyzna znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw.

Wobec drugiego z podejrzanych prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa