W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Z marihuaną w „fortach”

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 20-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna został zatrzymany na terenie pustostanu przy ulicy Wolności. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. 20-latek był już wcześniej karany za posiadanie środków odurzających.

Pustostan przy ulicy Wolności jest często patrolowany przez mieleckich funkcjonariuszy, ponieważ miejsce to wskazywane jest jako niebezpieczne za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Ma tam gromadzić się młodzież, która spożywa alkohol, zaśmieca i głośno się zachowuje. Od początku roku na KMZB wpłynęło kilka takich zgłoszeń.

Policjanci patrolujący to miejsce zauważyli parę młodych ludzi siedzących na kocu. Młody mężczyzna na widok policjantów zaczął nerwowo się zachowywać. Został wylegitymowany. Policjanci ujawnili w jego odzieży susz roślinny. 20-letni mieszkaniec Mielca został zatrzymany. Zabezpieczoną substancję poddano badaniu narkotesterem, który potwierdził, że jest to marihuana.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. 20-latek był już karany wcześniej za posiadanie środków odurzających. Tego przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

DCIM\100GOPRO\G0020740.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa