W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Z nich zaś największa jest miłość…

Wczoraj w środę 10.04 w auli św. Jana Pawła II naprzeciwko plebani na starówce odbył się Wieczorek Poetycki I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu.

Pomimo strajku w ,,Konarskim” sympatycy słowa mówionego i śpiewanego pod przewodnictwem nauczycielki języka polskiego mgr Małgorzaty Stryczek, spotkali się w ubiegłą środę, by zastanowić się nad zagadnieniem miłości, obecnym w literaturze i muzyce. Z ust młodych artystów wybrzmiały najpiękniejsze teksty dotyczące miłości. Pojawiły się utwory Adama Mickiewicza, Bolesława Leśmiana, czy Haliny Poświatowskiej. Pojawiły się takie piosenki, takie jak: ,,Dumka na dwa serca”, ,,Lovin’ you”, ,,Wilcza zamieć”, ,,Szukaj mnie”… Zatem czym jest miłość?

Można spróbować odpowiedzieć na to pytanie tak jak św. Jan Paweł II – „To spacer podczas drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa