W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Mieleccy policjanci wzięli udział w spotkaniu „Bezpieczeństwo ważna rzecz, więc odblaski musisz mieć”, które odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 12. Podczas spotkania przedszkolaki pod okiem policjanta sprawdziły swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
Celem spotkania przygotowanego przez Agnieszkę DominElżbietę Baracz z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Mielcu było przede wszystkim uświadomienie dzieciom konieczności noszenia elementów odblaskowych.

Kolejnym celem było także sprawdzenie umiejętności  i wiedzy dzieci w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach. Zaproszeni na spotkanie policjanci z chęcią przyłączyli się do inicjatywy poprawiającej bezpieczeństwo najmłodszych w ruchu drogowym. 
 
Podczas spotkania przedszkolaki przedstawiły pouczającą inscenizację, obrazującą jak bardzo istotne na drodze są elementy odblaskowe. Najwięcej emocji w najmłodszych wzbudziła jednak rywalizacja w zadaniach konkursowych ocenianych przez policjanta oraz przedstawiciela jednej z mieleckich firm, która ufundowała kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków. 
 
Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, a przekazane elementy odblaskowe z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa  najmłodszych oraz ich rodziców.
 
 
huhu
 
 
huhu
 
 
huhu
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa