W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Z siekierą do policjantów

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 31-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną, uszkodzenie mienia, groźby i inne przestępstwa. Zatrzymany przez policjantów częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów.

W ostatnich dniach mieleccy policjanci pracowali nad postępowaniem dotyczącym przestępstw popełnionych przez 31-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się nad członkami rodziny.

 

Podczas policyjnej interwencji mężczyzna z siekierą w ręce groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Wcześniej uszkodził samochód swojej siostrze oraz groził członkom rodziny, że ich zabije. Nietrzeźwy awanturnik został zatrzymany. Jak ustalili policjanci mężczyzna od kilku miesięcy, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, podczas których był wulgarny i agresywny wobec domowników.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut znęcania się nad rodziną, uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb pozbawienia życia między innymi pod adresem funkcjonariuszy. Mężczyzna przyznał się częściowo do stawianych zarzutów twierdząc, że nie był agresywny wobec członków rodziny i policjantów.

31-letni podejrzany był wcześniej karany za przestępstwa związane z przemocą w rodzinie. Aby odizolować mężczyznę od jego ofiar policjanci wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do wniosku i wydał postanowienie, według którego podejrzany najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

 

niebieska-linia-logo

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa