W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Z zazdrości podpalił motocykl. Usłyszał zarzuty

Za zniszczenie mienia odpowie 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna podpalił motocykl stojący na posesji swojej dziewczyny. Zatrzymali go policjanci. Przyznał się do przestępstwa i wyjaśnił, że kierowała nim zazdrość.

We wtorek nad ranem policjanci interweniowali w Trześni, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru motocykla. Na miejscu ogień dogaszali już strażacy. W wyniku zdarzenia spaleniu uległ motocykl wartości około 10 tys. złotych.

Na miejscu policjanci zastali kobietę, która oświadczyła, że motocykl należy do jej znajomego, który tego dnia, po południu pozostawił go na jej posesji. Kobieta w nocy usłyszała hałasy dobiegające z podwórka, a następnie zauważyła ogień. Na miejsce wezwała pomoc.

Policjanci ustalili szczegółowe okoliczności zdarzenia, na podstawie których wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Następnego dnia rano funkcjonariusze pojechali do 27-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, bliskiego znajomego kobiety, który przyznał, że to on podpalił motocykl.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do przestępstwa i wyjaśnił, że podpalił motocykl ponieważ kierowała nim zazdrość.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa