W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Za jazdę Al. Niepodległości z prędkością 107 km/h 1500 złotych mandatu

Policjanci przypominają o tym, że przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h, jest wykroczeniem, za które grozi utrata prawa jazdy i wysoki mandat oraz punkty karne. Wczoraj mieleccy policjanci zatrzymali uprawnienia dwóm kierowcom, którzy nie stosowali się do przepisów. Od początku roku mieleccy policjanci zatrzymali już 5 praw jazdy za nadmierną prędkość.

Wczoraj około godz. 8.30, policjanci wydziału ruchu drogowego prowadzili kontrole drogowe z wykorzystaniem ręcznego miernika prędkości. Do kontroli zatrzymali pojazd marki Mini Cooper S, którego kierujący przekroczył prędkość o 56 km/h, jadąc 106 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 35-letni mieszkaniec Tarnobrzegu został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Policjanci nałożyli na kierującego również 10 punktów karnych.

Kolejnym kierowcą, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy był 24-letni mieszkaniec Mielca, który na Al. Niepodległości w Mielcu przekroczył prędkość o 57 km/h, jadąc z prędkością 107 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Właściwy starosta wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy wobec obydwu kierowców.

Wszystkie działania prowadzone przez policjantów wydziału ruchu drogowego służą zwiększeniu bezpieczeństwa na drogach. Pamiętajmy jednak, że to my kierowcy mamy największy wpływ na bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Tadzio 25 stycznia 2022 (wtorek) at 08:27

Ludzie kupili szybkie , mocne samochody. Gdzie mają nimi jeżdzić żeby mieć radość z ich posiadania.?. Może powinny być bardziej udziwnione żeby zwracały uwagę na siebie .Ograniczenia prędkości w meście popieram. Chcę poruszać się bezpiecznie.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa