W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle Materiały video

Za nami „Mielecka Strefa Kobiet” [FOTO, VIDEO]

Z okazji Dnia Kobiet w niedzielę 12 marca w godzinach w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu odbyła się Mielecka Strefa Kobiet. Była to już 3. edycja wydarzenia.

Tegoroczna edycja Strefy Kobiet cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i samych uczestników. Podczas wydarzenia na mielczanki i nie tylko, czekał szereg atrakcji przygotowanych przez lokalne firmy, a także różnego rodzaju fundacje i stowarzyszenia.

Wydarzenie otworzyły bezpłatne warsztaty modowe z certyfikowanym stylistą Jakubem Smoleniem pn. „Porozmawiajmy o modzie. Czy to jeszcze jest możliwe?”. Panie miały okazję poznać tajniki mody, a także wziąć udział w dyskusji przedstawiając swoje poglądy modowe i stanowiska na różne tematy.

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski oficjalnie rozpoczął Strefę Kobiet, podczas której odbyły się rozmowy „na kanapie” prowadzone przez Tomasza Łępę, m. in. z Maciejem Warcholakiem z Fundacji „Popieram życie miodem słodzone”, z Małgorzatą Makowską na temat symboliki różowego koloru, czy z właścicielką Orient Touch z zakresy manualnej terapii twarzy i ciała. W przerwach czas przybyłym umiliły występy i konkursy z nagrodami.

Wystąpiła grupa taneczna z „Akrobatyka EDU Mielec” oraz „Artemis. Akademia Zdrowych Nawyków” z pokazem salsy i bachaty. Następnie czas uczestnikom Strefy uświetnił koncert kwartetu CON GRAZIA z Państwowej Szkoły Muzycznej, a na końcu do tańca porwała Monika Kołodziej z Xtreme Fitness Mielec z pokazem ZUMBY.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa