W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Za nami Rado Fest. Wydarzenie przyciągnęło setki ludzi! [FOTO]

W zeszłą sobotę na terenie Rado Resort odbył się Festiwal Piwa i Grilla oraz… Muzyki. Gwiazdą imprezy był MIG – polski zespół wykonujący muzykę disco polo.

Weekend na Woli Chorzelowskiej upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Już od początku imprezy na przybyłych czekały liczne atrakcje. O godz. 12:00 animatorzy „AniMisie” zadbali o tych najmłodszych gości. Dzieci mogły potańczyć, skorzystać z baniek mydlanych, przejazdów na letnich nartach oraz ze sztucznego śniegu. Dla tych starszych przygotowano konkursy w przeciąganiu liny oraz w piciu piwa na czas. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, czekały liczne nagrody.

Na imprezie nie zabrakło pysznego jedzenia oraz wyśmienitych trunków. Gwiazdą wieczoru był znany discopolowy zespół MIG. Zainteresowanie występem muzyków było ogromne.

Pod sceną pojawiły się tłumy! Artyści szybko złapali kontakt z publicznością i świetna zabawa trwała w najlepsze. Mogliśmy usłyszeć ich największe hity, min.: „Nie ma mocnych na Mariolę”, „Miód malina”, „Wymarzona” i wiele innych. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.

Po koncercie o imprezowy nastrój zadbał DJ Paweł Wacławik.

Wstęp na wydarzenie był darmowy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa