W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Za perfumy do aresztu

Policjanci postawili zarzut kradzieży 38-letniemu mężczyźnie, który jednego dnia trzykrotnie kradł perfumy z drogerii na terenie Mielca. Podczas trzeciej kradzieży mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy został ujęty przez ochronę i przekazany w ręce Policji.

Jak ustalili policjanci, 38-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy przyjechał w poniedziałek do Mielca, gdzie poznał kolegę, z którym pił alkohol.

 

 

Kiedy zabrakło im pieniędzy na alkohol, wspólnie udali się w rejon mieleckiej starówki, gdzie 38-latek ukradł z drogerii perfumy. Bezpośrednio po kradzieży sprzedał je po okazyjnej cenie innemu mężczyźnie.

Zachęcony łatwym zarobkiem, 38-latek postanowił spróbować jeszcze raz. Skradziony towar sprzedawał po dużo niższych cenach jednemu nabywcy.  

Podczas trzeciej kradzieży został jednak ujęty przez ochronę drogerii i przekazany w ręce policjantów. Funkcjonariusze bezpośrednio po zatrzymaniu mężczyzny ustalili, kto był nabywcą skradzionego towaru i odzyskali perfumy. W sumie 38-latek ukradł perfumy za kwotę ponad 1000 złotych.

Mężczyzna podejrzany o kradzież perfum trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu policjanci postawili mu zarzut kradzieży. 38-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Tłumaczył, że kradł bo potrzebował pieniędzy na alkohol.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie

 

c819bfe07d484a751e3fd5c86de52719

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa