W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Za posiadanie narkotyków zostali zatrzymani w policyjnym areszcie

Policjanci zatrzymali dwóch 22-latków, którzy mieli przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i złożyli wyjaśnienia. Za posiadanie zabronionych substancji grozi im teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci patrolujący rejon miasta zauważyli pojazd marki SAAB zaparkowany w zaciemnionym miejscu w rejonie ulicy COP-u w Mielcu. Uwagę policjantów zwróciło zachowanie dwóch mężczyzn przebywających w tym samochodzie. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec nich, legitymując kierowcę oraz pasażera.

Obydwaj mężczyźni zapytani przez policjantów czy mają przy sobie przedmioty, których posiadanie jest zabronione, zaprzeczali. Podczas sprawdzenia mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili w odzieży jednego z nich susz roślinny, owinięty w folię. Drugi z mężczyzn, w rozmowie z policjantami przyznał się do posiadania kolejnej porcji narkotyku oraz młynka do mielenia suszu.

Mężczyznami okazali się 22-letni mieszkańcy Mielca, którzy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Policjanci poddali badaniu narkotesterem zabezpieczone substancje, które potwierdziło, że są to narkotyki.

Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn podejrzanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa