W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Za rozbój trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o rozbój. Mężczyzna grożąc pobiciem zażądał od pokrzywdzonego pieniędzy, po czym zabrał mu portfel i uciekł.

Chwilę po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu kolegi. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że dwóch sprawców szarpie i grozi mężczyźnie na przystanku autobusowym przy ulicy Wolności w Mielcu. Na miejsce zostały skierowane policyjne patrole.

Podany rysopis jednego z napastników odpowiadał znanemu policjantom mężczyźnie. Dzięki temu szybko wytypowali potencjalnego sprawcę.

W jednym z mieszkań w pobliskich blokach policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę i jego 35-letniego kolegę. Początkowo zaprzeczali aby mieli związek z tym zdarzeniem, byli nietrzeźwi.

W mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kosmetyki skradzione tego samego dnia ze sklepu przy ulicy Wolności. Po wykonanych czynnościach, 35-latek został zwolniony.

Zebrany materiał pozwolił przedstawić 26-latkowi zarzut rozboju. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Decyzją sądu 26-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Mieleccy policjanci prowadzą kilka postępowań przeciwko niemu. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Urszula Chmura

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

niunia 27 grudnia 2016 (wtorek) at 13:53

brawo ty to se posiedzi szok do pracy nie pujdzie tylko biednych Ludzi okrada

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa