W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zabawa karnawałowo-choinkowa Osiedla Niepodległości 22.02.2017.[FOTO]

Żeby tradycji stało się zadość,  jak co roku, w gościnnych progach „Studia 8” bawiły się dzieci z Osiedla Niepodległości. W zabawie karnawałowo-choinkowej zorganizowanej przez Radę Osiedla uczestniczyło ok. 130 dzieci wraz z opiekunami.

W oczekiwaniu na przybycie Św. Mikołaja, dzieci doskonale bawiły się na parkiecie przy gorących rytmach płynących z głośników. W przerwach między tańcami odbywały się konkursy , w których wszyscy biorący udział nagradzani byli upominkami.

Wśród tancerzy cały czas krążyli pomocnicy Św. Mikołaja, rozdając słodycze i gadżety. Na wyczerpanych zabawą czekał słodki poczęstunek oraz napoje. Pod koniec zabawy przybył Św. Mikołaj, co wywołało aplauz wśród dzieciaków. Powitanie było bardzo taneczne, a dostojny gość dołączył do pląsów, bawiąc się z dzieciakami na parkiecie. W kulminacyjnym momencie, każdy z dzieciaków otrzymał od Św. Mikołaja paczkę.

Dzięki zaangażowaniu w organizację zabawy członków Rady Osiedla, którego kołem napędowym był jej przewodniczący Robert Tomalski, udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę zabawy, a zapłatą dla organizatorów i sponsorów był uśmiech i szczęście na twarzach dzieciaków.

W imieniu dzieci Robert Tomalski składa ogromne podziękowania sponsorom imprezy.

Zobacz też...