W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zabrał neseser z pieniędzmi i biżuterią

62-letni mieszkaniec Mielca usłyszał zarzut kradzieży. Z domu swojego znajomego zabrał neseser z pieniędzmi i biżuterią. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa.

W minioną sobotę, mieleccy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży. Z informacji jakie przekazał pokrzywdzony wynikało, że jego znajomy, który odwiedzał go i pomagał mu karmić zwierzęta domowe, ukradł jego neseser z pieniędzmi, w różnych walutach oraz złotą biżuterię.

Pracujący nad tą sprawą policjanci zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym przestępstwem. Wykonane w tej sprawie czynności i przesłuchania świadków doprowadziły do odzyskania w całości skradzionych przedmiotów, które zostały wycenione na 7 tys. złotych.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 62-letniemu mieszkańcowi Mielca zarzutu kradzieży. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do zakładu karnego, za wcześniej popełnione przestępstwa.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

DCIM\105GOPRO
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa