W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zabrała kluczyki nietrzeźwemu kierowcy

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca suzuki, który w poniedziałek wjechał do przydrożnego rowu. Świadkiem zdarzenia była kobieta, która zabrała mężczyźnie kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę. Za swoje zachowanie 52-latek odpowie teraz przed sądem.

Policjanci interweniowali w Ostrowach Baranowskich, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Na miejscu, funkcjonariusze zauważyli znajdujący się częściowo w rowie samochód osobowy marki Suzuki, a obok mężczyznę, który jak się okazało był właścicielem pojazdu. 52-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego potwierdził, że kierował suzuki. Policjanci ustalili świadka zdarzenia. Z relacji kobiety wynikało, że widziała jak 52-latek cofając wjechał do rowu. Podejrzewając, że kierowca znajduje się w stanie nietrzeźwości zabrała mu kluczyki, uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 52-latka. Badanie wykazało 2,22 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. W sprawie trwa postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa